ZDJĘCIA

  • Pstrąg potokowy na Nysie Kłodzkiej - 7

Zaloguj się aby móc dodawać zdjęcia.

Nastąpiła zmiana terminów zawodów, zmiany zaznaczono kolorem czerwonym.

ZAWODY WĘDKARSKIE - 2011 r.

 

Lp. Nazwa zawodów Organizator Data  Miejsce zawodów
1. Puchar Zimy - Podlodowe Koło Brzeg Dolny  09.01.2011  staw "Księżycowy"
2. Mistrzostwa Koła - Podlodowe Koło Brzeg Dony 29.01.2011 staw "Księżycowy"
3. Wspólne (4 kół) - Podlodowe Koło Brzeg Dolny 05.02.2011 "Kąpielisko"
4. Mistrzostwa Okręgu - Podlodowe Okręg    
5. Mistrzostwa Okręgu - Morskie Okręg 04-06.03.2011 Łeba
6. Puchar Wiosny - Spławik Koło Brzeg Dolny 10.04.2011 COŚ
7. Mistrzostwa Koła - Spławik Koło Brzeg Dolny 08.05.2011 COŚ
8. Puchar Wiosny - Spinning Koło Wołów 22.05.2011 Odra - Rajczyn
9. Mistrzostwa Koła - Spinning Koło Brzeg Dolny 29.05.2011 Odra - Prom
10. Mistrzostwa Okręgu - Spławik Okręg 28-29.05.2011 Wrocław
11. Grand Prix Polski - Spinning Okręg 12.06.2011 Mietków
12. Dzień Dziecka - Spławik Koło Brzeg Dolny 19.06.2011 COŚ
13. Mistrzostwa Okręgu - Spinning Okręg 04-05.06.2011 Mietków - Odra prom
14. Kurier Gmin - Spławik Koło Brzeg Dolny 24.07.2011 Odra - Pysząca
15. Puchar Lata - Spinning Koło Brzeg Dolny 21.08.2011 Odra - Pogalewo
16. Puchar Lata - Spławik Koło Brzeg Dolny 14.08.2011 COŚ
17. Puchar Seniora "50" - Spławik Koło Brzeg Dolny 04.09.2011 COŚ
18. Puchar Jesieni - Spławik Koło Brzeg Dolny 11.09.2011 COŚ
19. Puchar Prezesa - Spławik Koło Brzeg Dolny 18.09.2011 staw "Słoneczny"
20. Puchar Jesieni - Spinning Koło Oborniki Śl. 25.09.2011 Odra - Raków
21. Puchar Koła "Rokita" - Spinning Okręg  16.10.2011 Odra - Pogalewo
22. Zakończenie sezonu sportowego Koło Brzeg Dolny 11.12.2011

Brzeg D. Zielona 6

  

 

KALENDARZ ZAWODÓW KARPIOWYCH W 2009 R.

1

22 - 26.04.2009r.

GOLDEN KARP (łowisko Nekielka) tel. 0503066667

2

30.04 ? 03.05.2009r.

MARATON KARPIOWY w Pobiedziskach (jezioro dobre) tel. 0501723839

3

20 ? 24.05.2009r.

ROZPOCZĘCIE SEZONU Z SAENGEREM/ANACONDĄ (jezioro Wygonin) tel. 0604783106

4

20 ? 24.05.2009r.

II MARATON KARPIOWY JASŁO (staw Wróblowa) tel. 0505148371

5

27 ? 31.05.2009r.

WSCHODZNIE DNI KARPIOWE Z SAENGENEM/ANACONDA (Janów) tel. 0618399019

6

28 ? 31.05.2009r.

SPOTKANIE KARPIOWE ODRA (zalew Prężyce) tel. 0606710305

7

04 ? 07.06.2009r.

XII ZDZIESZOWICKIE DNI KARPIOWE (zbiornik Staropolanka) tel. 0696085440

8

09 ? 13.06.2009r.

MISTRZOSTWA POLSKI KARPIARZY (zbiornik Dębowa) tel. 0774545554

9

24 ? 28.06.2009r.

V DOLNOŚLĄSKI PUCHAR KARPIOWY (zbiornik Kozielno) tel. 0693783603

10

25 ? 28.06.2009r.

CYPRINIADA ŚREMSKA (zbiornik w Śremie) tel. 0509648588

11

02 ? 05.07.2009r.

LETNIA BATALIA Z JET FISH (jezioro Niekielka) tel. 0604783106

12

22 ? 26.07.2009r.

VI WIELKOPOLSKIE DNI KARPIOWE (zalew Lipówka we Wrześni) tel. 0503066667

13

26 ? 30.08.2009r.

IV PUCHAR SAENGERA (jezioro Licheńskie) tel. 0618399019

14

30.08 ? 05.09.2009r.

WORLD CARP CLASSIC (Francja ? jezioro Madine) tel. 0604783106

15

03 ? 06.09.2009r.

CYPRINIADA POZNAŃSKA (stawy Dębina) tel. 0505142122

16

09 ? 13.09.2009r.

GOLDEN KARP (łowisko Nekiełka) tel. 0503066667

17

16 ? 20.09.2009r.

SREBRNY HAK DAIWY (jezioro Wygonin) tel. 0604783106

18

05 ? 10.09.2009r.

TURNIEJ 6 NARODÓW (Francja ? rzeka Meuse/jezioro Vieilles Forges) tel. 0604783106

KALENDARZ ZAWODÓW KRAJOWYCH I MIĘDZYNARODOWYCH 2008 r.

  • SPŁAWIKOWE

 Lp.

Nazwa 

 Termin

Organizator 

 1.

Ogólnopolskie Zawody Sptawikowe ?Puchar Łuczniczki" eliminacje

  • 18-20.04

Okręg PZW BYDGOSZCZ

 2.

Ogólnopolskie Zawody Sptawikowe ?Puchar Warszawy" Grand Prix Polski

25-27.04

Okręg Mazowiecki PZW

 3.

Ogólnopolskie Zawody Splawikowe ?Puchar Ziemi Pomorskiej" Grand Prix Polski

16-18.05

Okręg PZW Gdańsk

 4.

Ogólnopolskie Zawody Sptawikowe ?Puchar Opolszczyzny" eliminacje

22-24.05

Okręg PZW Opole

 5.

Klubowe Mistrzostwa Świata

7-8.06

Niort/Francja

 6.

Mistrzostwa Polski Kadetów i Juniorów

27-29.06

Okręg Mazowiecki PZW

 7.

Mistrzostwa Europy Seniorów

28-29.06

Czechy

 8.

Mistrzostwa Świata Juniorów i Kadetów

26-27.07

Gand/Belgia

 9.

Mistrzostwa Polski Seniorów

4-6.07

Okręg PZW Opole

 10.

Mistrzostwa Polski Kobiet

11-13.07

Okręg PZW Lublin

 11.

Mistrzostwa Świata Kobiet

13-14.08

Kungegyes/Węgry

 12.

Ogólnopolskie Zawody Sptawikowe ?Puchar Katowic" Grand Prix Polski

22-24.08

Okręg PZW Katowice

 13.

Mistrzostwa Świata Seniorów

6-7.09

Spinadesco/Wtochy

 14.

Ogólnopolskie Zawody Sptawikowe ?Puchar Ziemi Betchatowskiej" Grand Prix Polski

19-21.09

Okręg PZW Piotrków Trybunalski

 15

 Ogólnopolskie Zawody Sptawikowe ?Puchar Odry" Grand Prix Polski

 3-5.10

 Okręg PZW Wrocław

 


 

  • SPINNINGOWE

 Lp.

Nazwa

Termin

Organizator 

 1.

 Ogólnopolskie Zawody Spinningowe ?Puchar Lajkonika" Grand Prix Polski

9-11.05

Okręg PZW Kraków 

 2.

 Mistrzostwa Świata Seniorów w Wędkarstwie Spinningowym

24-25.05

 Devin/Bulgarla

 3.

 Ogólnopolskie Zawody Spinningowe ?Sandacz Turawy" Grand Prix Polski

6-8.06

 Okręg PZW Opole

 4.

 Ogólnopolskie Zawody Spinningowe ?Puchar Koziołków" Grand Prix Polski

20-22.06

 Okręg PZW Poznań

 5.

 Ogólnopolskie Zawody Spinningowe ?Puchar Grudziądza" eliminacje

4-6.07

 Okręg PZW Toruń, Grudziądz

 6.

 Klubowe Mistrzostwa Polski

21-24.08

 Okręg PZW Toruń

 7.

 Ogólnopolskie Zawody Spinningowe ?Puchar Ziemi Leszczyńskiej" eliminacje

1-3.08

 Okręg PZW Leszno

 8.

 Ogólnopolskie Zawody Spinningowe ?Boleń Odry" Grand Prix Polski

6-7.09

 Okręg PZW Zielona Góra

 9.

 Ogólnopolskie Zawody Spinningowe ?Puchar Nowego Sącza" eliminacje

12-14.09

 Okręg PZW Nowy Sącz

 10.

 Ogólnopolskie Zawody Spinningowe ?Puchar Katowic" Grand Prix Polski

19-21.09

 Okręg PZW Katowice

 11.

 Mistrzostwa Świata w Łowieniu z Łodzi Metodą Spinningowa

pażdziernik

 Belgia

 12.

 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów

3-5.10

 Okręg Mazowiecki PZW

 


 

  • MUCHOWE
  •  Lp.

    Nazwa 

    Termin 

    Organizator

    1. 

    Mistrzostwa Świata

    22-30.03

    Nowa Zelandia

    2.

    Ogólnopolskie Zawody Muchowe ?Puchar Sanu" Grand Prix Polski

     9-11.05

    PZW Krosno

    3.

    Mistrzostwa Europy

    maj

    Hiszpania

    4.

    Ogólnopolskie Zawody Muchowe ?Puchar im. Bronisława Romaniszyna" Grand Prix Polski

    6-8.06

    Okręg PZW Nowy Sącz

    5.

    Mistrzostwa Polski zaliczane do klasyfikacji

    29-31.08

    Okręg PZW Nowy Sącz

    6.

    Ogólnopolskie Zawody Muchowe ?Jesienny Lipień Sanu" Grand Prix Polski

    26-28.09

    Okręg PZW Krosno

    7.

     gólnopolskie Zawody Muchowe ?Jesienny Lipień Lupawy" Grand Prix Polski

    10-12.10

    Okręg PZW Słupsk

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież